FOTOGALERIE   
Aktuálně:
Dnes je:
02/10
        PRODEJ VOZIDEL:
=>**** ****
=>**** ****
=>**** ****
=======>>>>>>  zde galerie již dovezených aut..
 

INFORMACE O FIRMĚ AUTO JM

 
 
 
 
        Naše firma byla založena v roce 2000 a v současnosti má celkem 5 zaměstnanců, kteří pracují v areálu, nácházejícím se na území býv. kasáren v ulici Špidrova ve Vimperku.
        Provádíme kompletní opravy a údržbu motorových vozidel za pomoci špičkových diagnostických přístrojů i další techniky, včetně karosářských prací a případným vyrovnáním karoserie na rovnacím rámu "CAR-OLINE" s měřením. Dále provádíme lakýrnické práce a antikorozní nástřiky podvozků a dutin vozidel.
        Zajišťujeme prodej náhradních dílů, autopříslušenstvín, pneumatik a litých i ocelových disků za příznivé ceny. V našem servisu Vám pneumatiky nejen prodáme, ale i provedeme jejich montáž a vyvážení.
        Dále nabízíme přípravu vozidel na pravidelné technické kontroly, odstraňování zjištěných závad a samotné zajištění kompletní prohlídky na STK . V případě nepojízdného vozidla zajistíme jeho odtah nejen do naší dílny, ale i na místo určené zákazníkem v rámci ČR i zahraničí. Prodáváme ojetá vozidla a dle případné objednávky jsme schopni zajistit jeho nákup podle stanovených parametrů u zahraničních partnerů, včetně vozidel s odpočtem DPH.
 
 

PROVOZNÍ DOBA:

Pondělí
7-12
13-17
Úterý
7-12
13-17
Středa
7-12
13-17
Čtvrtek
7-12
13-17
Pátek
7-12
13-17
Sobota
zavřeno
neděle
 
     
 
Pozn: V případě nutnosti odtahové služby volejte mobil: 606232802
(v případě, že se nebudete moci dovolat, zašlete mi informaci krátkou textovou zprávou (SMS)
 
     
 
Jsme držiteli níže uvedených certifikátů.
 
 
 
 
 
  
 
 
(popis oprávnění se zobrazí po přiložení kurzoru na daný certifikát.)
 
     
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9

Prodej vozidel
..další foto 
 
©2011